Zeki Kılıç’tan Çocuklara Horoz Şekeri

Zeki Kılıç’tan Çocuklara Horoz Şekeri

Saadet Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Zeki Kılıç, Sivas’ta Ramazan ayı gelenekleri arasında yer alan horoz şekerini ziyaret ettiği Pazar Pazarında çocuklara hediye etti. Ramazan öncesinde Pazar Pazarını ziyaret eden Zeki Kılıç, vatandaşlarla vakit geçirdi.

31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimler için çalışmalarına hız kesmeden devam eden Saadet Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Zeki Kılıç’ın hafta sonu durağı Pazar Pazarı oldu.

Pazar esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet eden Zeki Kılıç, Sivas’ta devam eden bir gelenek olan, Ramazan ayının sembolleri arasında yer alan horoz şekerini çocuklara dağıtarak vatandaşlara Ramazan ayının bereket, sağlık ve huzur getirmesini diledi.

Kılıç, “Öncelikle çok şükür bu sene de 11 ayın sultanı Ramazan ayına kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu vesile ile Ramazan’ın bütün vatandaşlarımıza bolluk, bereket, sağlık ve huzur getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Bugün Pazar Pazarına gelerek vatandaşların Ramazan alışverişinde halini, hatırını sormak istedik. Çocuklara Ramazan ayının geleneği olan horoz şekerlerinden hediye ettik. Pazarcı esnafımızın sıkıntılarına kulak verdik” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ