Babacan, “Rahmetli çizgisini hiç bozmadı”

Babacan, “Rahmetli çizgisini hiç bozmadı”

Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Sivas’a gerçekleştirdiği ziyaretler ve açılışlar kapsamında Sivaslılarla buluştu. Bu ziyaretlerden biri de kent meydanında bulunan Büyük Birlik Partisi’nin seçim çadırına yapılan ziyaret oldu. Ziyarete Sivas Belediye Başkan Adayı Serdar ince de eşlik etti.

Babacan, ziyaret sırasında 25 Mart’ta vefatının yıl dönümü olacak olan merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nu rahmetle anarak partililere başarılar diledi. Yazıcıoğlu’nu “Rahmetli çizgisini hiç bozmadı, çok severdik, çok düzgün insandı” sözleriyle anan Babacan, ölümünün sır perdesinin hala aydınlatılmamasının üzücü olduğunu belirtti.

Sivas Belediye Başkan Adayı Serdar İnce ile birlikte yapılan ziyarette Babacan’ın bu sözleri, partililer tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandı. Babacan’ın, Yazıcıoğlu’nu ve onun çizgisini hatırlatarak yapıcı bir siyaset anlayışını vurgulaması, seçim sürecindeki önemli temalardan biri olarak öne çıktı.

Bu ziyaretlerle birlikte Ali Babacan’ın Sivas’taki temasları ve partisinin seçim sürecindeki stratejileri daha da belirgin hale geldi. Özellikle yerel dinamiklere ve geçmiş liderlere olan vurgusu, Babacan’ın siyasetteki geniş perspektifini ve partisinin yerel halkla olan ilişkilerini güçlendirmeye yönelik çabalarını yansıtıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ