Başkan Bilginden, rakiplerine gözdağı

Başkan Bilginden, rakiplerine gözdağı

Ak Parti Sivas belediye başkanı ve adayı Avukat Hilmi Bilgin, parti binası önünde adeta gövde gösterisi yaptı.

Ak Parti Sivas İl Başkanlığı önüne kurulan dev platformda yağmurlu havaya rağmen kendisini bekleyen kalabalığa hitap eden Başkan Hilmi Bilgin, 1 Nisan da tekrar kaldığımız yerden çalışmalara devam edeceğimize inancım tam” dedi.

Ak Parti Sivas teşkilatı Belediye Başkanı ve Adayı olan Hilmi Bilgine tam kadro destek verdi. Ak Parti Grup Başkanı ve Sivas Milletvekili Abdullah Güler, Hakan Aksu, İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi, Merkez İlçe Başkanı Burak Kuruçay, Ak parti Kadın Kolları Başkanı Arzu Polat, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sakarya, Skm Başkanı Eyüp Demirer sahnede Başkan Bilginin yanında yer aldı.

Platformda sırasıyla söz alan Ak Parti Sivas Milletvekilleri Abdullah Güler, Hakan Aksu, , İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi, Merkez İlçe Başkanı Burak Kuruçay, Ak parti Kadın Kolları Başkanı Arzu Polat, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sakarya, Sivas’ta Ak Belediyeciliğin devam edeceğini ve hizmet çıtasını çok daha yükseklere çıkarmak için çalışacaklarını söylediler

Daha sonra kendisi karşılayan kalabalığa hitap eden Ak Parti Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, kendisine destek veren herkese teşekkür etti.

AK parti teşkilatları seçim bittikten sonra sahaya çıkan bir parti olduğunu kaydeden Başkan Bilgin, algı değil hizmet ve eser üreten manipülasyonlara ve polemiklere yer vermeden sadece işini yapan bir kadro olarak 5 yıl görev yaptık ve bir beş yıl daha görev yapmak için çalışacağız.  Milletimize hangi sözü verdiysek o sözü yapmanın gururuyla onuruyla bir kez daha yola çıkıyoruz.” Şeklinde konuştu.

Ak Parti teşkilatlarının bütün kademeleri Sivaslılara ‘Söz verdik yaptık’ kitapçığını dağıtarak Sivas Belediyesi olarak yapılan hizmetleri anlatmış olacaklarını vurgulayan Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Sivaslılar yapmış olduğumuz alt geçitlerden, üst geçitlerde ve millet bahçelerinden geçerken zaten bunları görüyorlar. Değerli hemşerilerim biz her daim günü kurtarmanın değil şehrin geleceğini şekillendirme derdinde olduk. Görev süremiz boyunca dedikodu ve söylemler yerine işimize odaklandık” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ