BTP, Seçim startını Kangal’da verdi

BTP, Seçim startını Kangal’da verdi

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP), Sivas’ın Kangal ilçesinde seçim startını verdi. Partinin il yönetimi, Kangal’da seçim bürosunu açarak seçim çalışmalarına hız kazandırdı.

BTP’nin Kangal belediye başkan adayı Hürzem Turgut, seçim çalışmaları çerçevesinde ilçe sakinleriyle buluşarak projelerini paylaşmaya başladı.

Parti yetkilileri, Kangal ilçesinde BTP’ye büyük ilgi olduğunu belirtirken, adaylarıyla birlikte ilçenin daha da güzelleştirilmesi ve hizmetlerin en iyi şekilde sunulması için çalışacaklarını vurguladılar. Belediye başkan adayı Turgut, “Biz Allah rızası için bu yola çıktık. İnşallah her şey, güzel Kangal’ımız için olacak.” dedi.

Sivas genelinde adaylarını açıklayan BTP, il merkezi ve ilçelerde seçim çalışmalarını titizlikle sürdürdüklerini ifade etti. Parti yöneticileri, “İnşallah Sivas’ın BTP belediyeleriyle tanıştıracağız. Gelişen ve büyüyen Sivas için BTP ile buluşalım.” çağrısında bulundular.

BTP’nin Kangal ve Sivas genelindeki seçim faaliyetleri, ilçe sakinleri arasında heyecan ve ilgiyle karşılanırken, vatandaşlar, adayların vaat ettikleri hizmetlerin hayata geçirilmesini beklediklerini dile getirdiler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ