Fatih Kalkan, Türk-İş sakinlerinin sorunlarını dinledi

Fatih Kalkan, Türk-İş sakinlerinin sorunlarını dinledi

Yeniden Refah Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Fatih Kalkan, Türk-İş bloklarında ikamet eden vatandaşları ziyaret ederek sorunları dinledi ve çözüm noktalarını tartıştı.

Kalkan, Türk-İş bloklarında yaşanan konut mağduriyetlerini yakından dinleyerek, vatandaşların karşılaştığı zorlukları anlamak ve çözüm yolları üzerinde birlikte düşünmek için önemli bir buluşma gerçekleştirdi. Toplantıya katılan vatandaşlarla geçirdiği değerli zamanın, samimi bir buluşma olduğunu vurgulayan Kalkan, bu tür etkileşimlerin şehrin geleceği için büyük önem taşıdığını belirtti.

Kalkan, “Her birinizin sorunlarına çözüm üretebilmek adına kararlılıkla çalışacağımızı vurgulamak isterim. Şehrimizi daha yaşanabilir, huzurlu ve güvenilir kılmak için birlikte hareket edeceğiz.” diyerek, vatandaşların yaşam kalitesini artırmak için kararlı olduklarını ifade etti.

Vatandaşların desteği ve katkılarıyla güçlü bir gelecek inşa etme kararlılığını dile getiren Fatih Kalkan, “Sizinle tanışmak ve sorunlarınızı dinlemek benim için büyük bir onurdu. Güçlü bir gelecek için el birliğiyle çalışmaya devam edelim. Sizlere destek olabilmek için tüm gücümle çalışacağım.” sözleriyle vatandaşlara teşekkür etti.

Yerel yönetimde daha etkin bir şekilde vatandaşların sesine kulak vereceklerini ve çözüm odaklı çalışmalarına devam edeceklerini belirten Kalkan, vatandaşların güvenini kazanmak adına sahadaki çalışmaların önemini vurguladı.

Fatih Kalkan’ın Türk-İş bloklarında gerçekleştirdiği bu ziyaret, yerel seçim öncesi vatandaşlarla doğrudan etkileşim kurma ve onların sorunlarını anlama çabasının bir göstergesi olarak dikkat çekti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ