Halil Konakçı Sivas’a Geliyor: “Kanayan Yaramız Kudüs” Sohbeti

Halil Konakçı Sivas’a Geliyor: “Kanayan Yaramız Kudüs” Sohbeti

Sivas, son zamanlarda sosyal medyada büyük ilgi gören Halil Konakçı Hoca’nın ziyareti için hazırlanıyor. Milli Türk Talebe Birliği Sivas Şubesi tarafından düzenlenen etkinlik, 4 Kasım 2023 tarihinde Sivaslılar için özel bir fırsat sunacak. Konakçı Hoca’nın “Kanayan Yaramız Kudüs” başlıklı sohbeti, Sivaslılar için merakla beklenen bir etkinlik haline geldi.

Geçtiğimiz günlerde Cübbeli Ahmet Hoca’nın Sivas ziyaretine büyük ilgi gösteren Sivaslılar, şimdi de Halil Konakçı’nın ziyaretini sabırsızlıkla bekliyor. Milli Türk Talebe Birliği Sivas Şubesi, bu özel etkinliği duyurarak tüm halkı programa davet etti.

Program, 4 Eylül Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek ve saat 20:30’da başlayacak. Halil Konakçı Hoca, “Kanayan Yaramız Kudüs ve Filistin” konulu sohbetiyle dinleyicilere önemli konuları paylaşacak. Programın katılımcılar arasında büyük bir ilgi uyandırması bekleniyor.

Sivaslılar, bu etkinliği büyük bir merakla beklerken, “Kanayan Yaramız Kudüs” başlıklı sohbetin, kritik meselelere ışık tutacağına inanıyorlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ