Kalkan, Sultan şehir sanayi sitesini ziyaret etti

Kalkan, Sultan şehir sanayi sitesini ziyaret etti

Yeniden Refah Partisi’nin Sivas Belediye Başkan Adayı Fatih Kalkan, seçim çalışmaları kapsamında Sultan Şehir Sanayi Sitesi’ni ziyaret etti. Esnaf gezilerine devam eden Kalkan, sanayi esnafıyla bir araya gelerek onların istek ve sorunlarını dinledi. Projelerini paylaşarak, çözüm yollarını tartıştı. 

Sultan Şehir Sanayi Sitesi’nde gerçekleşen buluşmada Kalkan, esnafın dertlerini dinlediğini ve çözüm yollarını paylaştığını belirtti. Her bir sohbetin, hizmet yolculuklarında önemli bir ışık olduğunu vurgulayan Kalkan, esnaf ve vatandaşlarla olan etkileşimlerin kendilerini motive ettiğini ifade etti.

Ayrıca, Kalkan, akşam saatlerinde Mimar Sinan Yuvam Düğün Salonu’nda düzenlenen kadın kolları programına katıldı. Programda sözlerine kulak veren ve desteklerini esirgemeyen herkese minnettarlığını dile getiren Kalkan, Sultan Şehir sakinlerine görüş ve önerileriyle yol gösterdikleri için teşekkür etti.

Kalkan, birlikte daha yaşanabilir, mutlu ve huzurlu bir Sultan Şehir inşa etme kararlılıklarını vurgulayarak, tüm vatandaşları bu yolda destek olmaya davet etti.

Seçim çalışmaları boyunca esnafın ve vatandaşların beklentilerini dikkate alan ve onların sesi olmayı hedefleyen Fatih Kalkan, Sultan Şehir’e yönelik umut ve çalışma azmini artırarak, daha güzel bir gelecek için çaba sarf ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ