Kayıp ortaokul öğrencisi aranıyor

Kayıp ortaokul öğrencisi aranıyor

8.sınıf öğrencisi kayıp… Dün öğlen saatlerinde evden çıkan Nur Emine Güven’den geçen süre zarfında halen haber alınamıyor. Ailesi çocuklarının kaybolduğunu düşünürken, kızlarının bulunması için herkesten destek bekliyor.

Edinilen bilgilere göre, Hamza Yerlikaya Ortaokulu 8.nci sınıf öğrencisi olan 12 yaşındaki Nur Emine Güven dün saçlarını kestirmek için annesinden para alarak evden ayrıldığı ve bir daha eve dönmediği öğrenildi.  Kızlarının eve dönmemesi üzerine aile kayıp başvurusu için polise giderek, çocuklarından haber alamadıklarını bildirdi.

Nur Emine Güven’in evden çıkarken üzerinde yeşil çok bol fermuarlı sweatshirt, koyu yeşil de sırt çantası olduğu ifade edildi. Kümbet mahallesi 2. sokakta oturan aile çocuklarını gören ya da nerde olduğunu bilenlerin 05530132154 numaradan ulaşarak bilgi vermelerini rica ediyor.

Sivasbilir haber olarak tüm okurlarımızdan ve Sivaslılardan 12 yaşındaki kız öğrencimiz Nur Emine Güveni görenlerin en yakın polis karakoluna giderek yada aileyi arayarak yardımcı olmalarını istiyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ