Meclis Üyesi Harun İnce, çalmadık kapı bırakmıyor

Meclis Üyesi Harun İnce, çalmadık kapı bırakmıyor

Yeniden Refah Partisi’nin Sivas Belediye Başkan Adayı Fatih Kalkan ve 4. sıra Belediye Meclis Üyesi Harun İnce, seçim çalışmalarına büyük bir heyecan ve azimle devam ediyor. Seçimlere sayılı günler kala, İnce mahalleleri tek tek ziyaret ederek vatandaşlarla buluşuyor.

Esnafların kapılarını çalmaktan çekinmeyen meclis üyesi Harun İnce Yeniden Refah Partisi’nin vizyon projelerini detaylı bir şekilde anlatarak destek istiyor. Kalkan ve İnce, 7’den 70’e her kesimden insanla bir araya gelerek, halkın nabzını tutuyorlar.

Harun İnce, yaptığı açıklamada, “Yeniden Refahlı belediyelerin iş başına geçeceğine olan inancımız tam. Parti olarak seçim çalışmalarını en iyi şekilde sürdürüyoruz ve Allah’ın izniyle bu çalışmaların karşılığını alacağız.” dedi.

Yeniden Refah Partisi’nin iddialı projeleriyle halkın beğenisini kazandığı gözlemlenirken, Meclis Üyesi İnce ve Başkan adayı Kalkan’ın samimi ve etkili iletişimi seçmenlerin güvenini kazanmaya devam ediyor. Seçim gününe kadar yoğun tempo devam edecek gibi görünüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ