Saadet Partisinden Mehmet Ceylana tepki…

Saadet Partisinden Mehmet Ceylana tepki…

İyi Parti Sivas Belediye başkan adayı Mehmet Ceylanın geçtiğimiz haftalarda ilimizde bir otelde düzenlediği basın toplantısında Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlunun söylediğini iddia ettiği, ” ‘ ” ‘ , ‘ ığı” sözlerine tepki gecikmedi. ,

Saadet Partisi Sivas Merkez İlçe Başkanı Rafet Özışık, İyi Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylanın sözlerine Hazreti Mevlana’nın Böyle hadsiz çapulculara Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verilecek bir cevabım var. Lakin bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye…” cevap verdi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlunun, Sivas’tan iki dönem belediye başkanı 3 dönem ise Milletvekili seçildiğini belirten Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Rafet Özışık, Genel başkanımız Belediye başkanlığı yaptığı dönemde yaptığı icraatları Türkiye ‘ye mal olmuş. Tüm Türkiye milli görüş belediyeciliğinin marka olmasına imza atmıştır” dedi.

Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Rafet Özışık, Sivas’ın başta 1. Organize sanayi Bölgesi’nin kurulması ve Özbelsan geliştirilmesiyle Sivas’ın ekmek kapısı olmasında en büyük destek sağlayan, altyapısı tamamlanan, kentleşme sorunu olmayan bir Sivas oluşmasında en büyük emeği olan Saadet Partisi Genel Başkanımız Temel Karamollaoğluna İyi parti Sivas Belediye Başkanı Mehmet Ceylanın hadsiz olarak sarf ettiği sözlerini talihsiz bir açıklama olarak görüyorum şeklinde konuştu.

Başkan Özışık, İyi parti Sivas Belediye Başkan adayı Mehmet Ceylanın Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu üzerinden gündeme gelmeye çalıştığını kaydederek, Sivas’a hizmet etmek istiyorsan önce sana hizmet edenlere teşekkür edeceksin” şeklinde konuştu.

İyi Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylana tavsiyede bulunan Saadet Partisi Rafet Özışık, kavgacı bir tavırla değil herkesi kucaklayan bir Belediye başkanı olarak çalışmalarını sürmesi gerektiğini altını çizerek Mevlana’nın şu sözüyle açıklamasına son verdi. “ Böyle hadsiz çapulculara Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verilecek bir cevabım var. Lakin bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye…”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ