Semih Oğuzhan, partisinin seçim standını ziyaret etti

Semih Oğuzhan, partisinin seçim standını ziyaret etti

31 Mart’a doğru hızla yaklaşırken, İyi Parti Belediye Meclis Üyesi Semih Oğuzhan, seçim çalışmalarını arttırarak, Sivas’ın çeşitli noktalarında esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Ancak bu ziyaretler sadece gündüz saatlerinde değil, iftar sonrası da seçim stantını ziyaret ederek devam ediyor. Oğuzhan, parti projelerini canla başla seçmenlerle paylaşırken, Sivas’ın geleceği için kendilerinin burada olduklarını vurguluyor.

Sivas’ın merkezi meydanına kurulan seçim stantında gençlerle bir araya gelen İyi Parti Sivas Belediye Meclis Üyesi Semih Oğuzhan, kendilerine ve partilerine gösterilen ilgiden son derece memnun olduğunu belirtiyor.

Bu buluşmalar, sadece seçim sürecinde değil, Sivas’ın geleceğini şekillendirecek her dönemde devam edeceğini vurgulayan Oğuzhan, gençlerle yapıcı diyaloglar kurarak, şehrin ihtiyaçlarını doğru şekilde anlamaya odaklanıyor.

Semih Oğuzhan’ın sahadaki aktif ve samimi tutumu, seçmen nezdinde olumlu bir karşılık bulurken, İyi Parti’nin Sivas’ta güçlü bir alternatif olarak yükselmesine de katkı sağlıyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ