Servet Hoca resmi olarak Sivassporda…

Servet Hoca resmi olarak Sivassporda…

Demir Grup Sivasspor’un teknik direktörlük görevine getirilen Servet Çetin için imza töreni gerçekleştirildi.

Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda düzenlenen imza töreninde konuşan Demir Grup Sivasspor’un teknik direktörü Servet Çetin, Sivas’ın kendisi için çok önemli olduğunu söyledi.

Kırmızı-beyazlı ekipte bir sezon futbol oynadığını, 4 sezon yardımcı antrenörlük yaptığını anlatan Çetin, “Nasip olursa bir sene teknik direktörlük yapacağım. Gerçekten Sivas’ın yeri bende çok ayrı, gençliğim burada geçti. O yüzden kulübün dinamiklerini çok iyi biliyorum” dedi.

Çetin, Sivasspor’da çalışma ortamının bir antrenör için oldukça iyi olduğunu vurgulayarak, “Bunu da tabii burada çalıştığım sürede görüyorum. Yardımcı antrenör olarak başladığımda da söylemiştim, gerçekten doğru yönetilen, hem maddi hem manevi anlamda hocanın işini kolaylaştıran bir kulüp. O yüzden benim için de burada başlamam çok değerli oldu” diye konuştu.

Demir Grup Sivasspor’un teknik direktörü Servet Çetin, kırmızı-beyazlı ekibin transfer çalışmalarına başladığını belirterek, şunları kaydetti;

“Gelen oyuncuları değerlendiriyoruz, kulübümüze uygun oyuncuları seçmeye çalışıyoruz. Tabii ki işimiz zor, zaten bu süreçler zor oluyor. İnşallah kulübümüze layık oyuncuları seçip alacağız. Programlarımız hazır, ilk etabımız 13 Temmuz’a kadar Sivas’ta olacak. 14-15 Temmuz’da takımımıza izin vereceğiz ve 17 Temmuz’da Erzurum’da toplanacağız. 29 Temmuz’a kadar orada olacağız ve ayarlayabilirsek 4 hazırlık maçı yapacağız ve sonrasında Sivas’a dönerek lige başlayacağız.”

Daha sonra konuşan Demir Grup Sivasspor kulüp başkanı Mecnun Otyakmaz ise; Servet Çetin’in göreve gelmesinin yeni bir başlangıcın değil, bir birlikteliğin devamının taçlandırılması olduğunu dile getirdi.

Başkan Mecnun Otyakmaz, sözleşmesi biten oyuncularla diyalog kurduklarını ancak beklentilerinin çok yüksek olduğunu aktararak, eksik bölgeler için transferleri biran önce bitirerek çalışmalarına hız vereceklerini kaydetti. Konuşmaların ardından Servet Çetin, bir yıllık sözleşmeye imza attı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ