Yeniden Refah Partisi Sivas İl Başkanlığı Anadolu buluşmalarına hazırlanıyor

Yeniden Refah Partisi Sivas İl Başkanlığı Anadolu buluşmalarına hazırlanıyor

Yeniden Refah Partisi yerel seçimlerin start verilmesiyle birlikte çalışmalarına hız verdi. Bu kapsamda önümüzdeki hafta sonu ilimize gelecek olan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın Anadolu buluşmaları programı öncesi, Yeniden Refah Partisi Sivas İl teşkilatı susamışlar konağında gençler ile bir araya geldi.

Sivas’ta eğitim gören lise ve üniversite öğrencilerinin katıldığı programda, öğrencilere, Yeniden Refah Partisinin Sivas il başkanlığınca çiğköfte ikramında bulunuldu.

Yaklaşık 100 öğrencinin katıldığı Anadolu Buluşmaları programı öncesi programda, nelerin yapılacağının provası yapıldı. Susamışlar konağındaki programda ilk olarak kuran tilaveti sunuldu.

Kuran’ı Kerimin okunmasının ardından gençlere seslenen Yeniden Refah Partisi Sivas İl Başkanı Fatih Kalkan, Türkiye’nin geleceğinin gençlerin ellerinde olduğunu belirterek, gençlerin ülke açısında önemine vurgu yaptı.

25 Kasım Cumartesi günü Sivas’a gelecek olan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’ı Sivas’ta yoğun bir katılımla ağırlamak istediklerini ifade eden Başkan Kalkan,  gençlere burada büyük görevler düştüğünü ifade etti.

Genel başkan Fatih Erbakan ile Sivas’a büyük bir çıkarma yapılacağını kaydeden Yeniden Refah Partisi Sivas İl Başkanı Fatih Kalkan, siyasetin yeniden refah partisi ile şekilleneceğini dile getirerek, Cumartesi günü gerçekleşecek olan Anadolu buluşmalarına tüm Sivas halkını davet etti.

Program sonunda marşlar okundu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ