Kalkan, Kunduracılar ve Terziler çarşısı esnafı ile bir araya geldi

Kalkan, Kunduracılar ve Terziler çarşısı esnafı ile bir araya geldi

31 Martta yapılacak yerel seçimlere kısa bir süre kala yeniden Refah Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Fatih Kalkanda, çalışmalarına hız verdi.

Bugün, kalbimiz ve umutlarımızla dolu bir rota çizdik Sivas’ın tarihine dokunan sokaklarında diyen Yeniden Refah Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Fatih Kalkan, Kunduracılar Çarşısı ve Terziler Çarşısı’nın can alıcı renklerine, hikâyelerine ve en önemlisi orada yüreklerini işlerine adayan esnafların sesine kulak verdi.  Kunduracılar ve Terziler çarşısını gezen Kalkan, seçmenleri ile bir araya gelerek destek istedi.

Ziyaretlerinde konuşan Yeniden Refah Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Fatih Kalkan şunları kaydetti;

“ Esnafımızın her bir kelimesinde, Sivas’ımızın daha iyi bir geleceğe nasıl ulaşabileceğinin ipuçlarını buldum. Onların azmi, umudu ve şehrimize olan bağlılığı, bizim için yönümüzü belirleyen pusula oldu.  Vatandaşlarımızla el ele, göz göze gelerek onların düşüncelerini, önerilerini ve endişelerini dinledim. Bu değerli görüşler, projelerimizi şekillendirmede bize ışık tutacak. Sivas’ımızı hep birlikte, sizlerle birlikte, daha yaşanabilir, daha gelişmiş ve her köşesiyle gurur duyulan bir şehir yapma sözü veriyorum. Değişim için, yenilik için ve Sivas’ımızın hak ettiği değeri görmesi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bu yolculukta bize katılın, destek olun. Çünkü biz, birlikte güçlüyüz. Sivas’ımıza duyduğumuz sevgi ve inancımızla, yarınlar çok daha aydınlık olacak. Siz değerli hemşehrilerimin desteği ve dualarıyla, Sivas için çalışmaya, üretmeye ve hayallerimizi birlikte gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Hep birlikte daha güzel günlere…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ