Yetim pikniğine bir el de siz uzatın…

Yetim pikniğine bir el de siz uzatın…

Bir elde sen uzat gönüllü yardım ekibinin organize ettiği yetim pikniğine bir katkıda sizden olsun… Yetim pikniğine bir el de siz uzatın.

Bir Elde Sen Uzat gönüllü yardım ekibi tarafından her yıl geleneksel hale getirilen yetim pikniği bu yılda çeşitli aktiviteler ile gerçekleştirilecek.

Yetim ve öksüz ailelerin çocuklarına yönelik düzenlenen piknik organizasyonu 23 Temmuz Pazar günü yapılacak.

Yemek, eğlence, sohbet, çeşitli oyunlar ve daha birçok aktivitenin sergileneceği piknikte, yetimlerin yüzü hayırsever vatandaşların destekleri ile gülecek.

Yetim ve öksüzlerin bir günde olsun mutlu olmalarına katkı sağlamak isteyen hayırseverler, Bir elde sen uzat gönüllü yardım ekibiyle irtibata geçerek bağış yapabilirler.

Bir Elde Sen Uzat gönüllü yardım ekibinin Onursal Başkanlığını yürüten Ahmet Özaydın, düzenleyecekleri yetim pikniğine hayırsever iş adamlarını ve Sivaslıları, bir elde sen uzat gönüllü yardım kervanına beklediklerini ifade etti.

Yetim ve öksüzlerin yüzlerinin gülmesi, ekip olarak bütün yorgunluklarının bittiğini belirten Özaydın, bu tür çeşitli organizasyonların hayırseverlerin katkılarıyla olduğunu ifade etti.

Özaydın, yetim ve öksüzlerin bu mutlu günlerine ortak olmak isteyen tüm hayırseverleri yetim pikniğinde yer almaya davet ederek, her geçen gün bir el de sen uzat gönüllü yardım ekibinin büyüdüğünü dile getirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ